piatok 14. októbra 2011

Sometimes I lie myself because it´s bearable.

Niekedy je to proste ľahšie, pre niekoho možno úbohejšie...utiecť pred problémami, rezignovať...

Ale ja som to inak nedokázala, vo vzťahu s mojou kamarátkou už nebolo čo zachrániť. Je z nej jednoducho iná osoba, škoda že taká mrcha z akých sme sa ešte pred pár mesiacmi smiali.

8 komentárov:

 1. Neechápu jak se někdo mohl tak změnit? Nestalo se jí třeba něco? Nebo nemá nějaký problémy..Je to prostě zvláštní :/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tak tohle znám...moje kamarádka se třeba nehorázně změnila kvůli penězům s sexu :/ v životě bys to do ní třeba neřekla...je to smutný, když se to stane :/ ale najdeš si jinou kamarádku :))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Niekedy sa ľudia menia. Bez akýchkoľvek príčin či dôvodov. Každý sa vývija a rastie, poznám to, pred očami sa mi zmenila najbližšia osoba v mojom živote a trvalo istú cvhíľu kým som si zvykla. Stále mi veľmi chýba, ale niekedy je ľahšie povedať si, že to tak asi malo byť. Presne platí staré známe, niečo končí- príde niečo nové. Lepšie. Stopercentne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. tak to mi je ľúto, ale možno to takto malo byť a možno si neskôr nájdete cestu znova :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Kašľať na ňu, určite máš i iných priateľov :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. To nie je utekanie pred problémom alebo rezignovanie. Jednoducho si sa pohla ďalej, ďalšia etapa v živote a skôr či neskôr nájdeš dialšieho človeka ktorý ti bude taký blízky ako ona. Aj ked sa to ľahko hovorí...:) A skús sa na to pozrieť z iného pohladu, možno len ty ju vidíš tak zmenenú.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Neboj sa všetko raz prejde, spomeň si na to pekné čo ste spolu prežili.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Áno, áno začínam aj keď som už pred tým mala pár blogov ale iba na kkt-skom blogu.cz. Díki, a aj tebe želám veľa šťastia :]. Zaujalo ma keď som prezerala nejaké weby že si slovenka a veľa ludí zo Sr som tu zatiaľ nevidela :D

  OdpovedaťOdstrániť