sobota 18. júna 2011

Back here (:

Som strašne rada, že som si po strese so školou a príjmačkami na anglinu našla čas na blog. Vlastne mi to aj chýbalo...je to asi nejaký druh terapie, že sa vypíšete zo všetkého negatívneho a myslíte pozitívne. Ďalšia vec, čo sa mi tu páči narozdiel od facebooku, je tá že Vás nikto nesúdi za niečo čo sa nepáči im. Každý má právo na svoj názor tak prečo si ho váčšinou nemožno vyjadriť bez posmechu okolia. Dúfam, že teraz budem mať už viac času na svoj blog, aj keď na leto odchádzam...jasné, že sem dám fotky. Aby ste boli v obraze. A keď sme už pri tom obraze, asi sa pýtate, či som robila aj niečo zaujímavejšie ako sa učila do školy. Vlastne aj hej. Bola som aj v Prahe, s celou triedou... mne sa tam celkom páčilo, najmä to 6- hodinové nakupovanie.


A čo som si kúpila...takže šál, možno Vám napadne, že veď načo, ale to je proste taká moja závislosť. Potom som samozrejme šla aj do Sephory, lebo na Slovensku ju nemáme a tam som si kúpila pinzetu. Nepodstatná zbytočnosť možno, ale ja som z nej mala fakt radosť.

Dúfam, že sa Vám článok bude páčiť. Viem, že nemám veľmi dobrý blog, ale fakt len začínam blogovať. Dúfam, že sa zlepším a budete moje články radi čítať.

3 komentáre:

 1. Welcome to the blogging community. :)


  xoxo,
  Addie
  The Cat Hag

  OdpovedaťOdstrániť
 2. prajem vela uspechov v blogovani, neboj kazdy nejak zacinal:)bola by som zvedava na tu piznetu a viem si predstavit tvoju radost z nej:)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Koukám, že jsi tady dlouho nebyla, to je škoda. Byla jsem zvědavá na nový blog :-) Máš ale krásný header! naproto nádherný.
  Budu ráda za tvou návštěvu nebo třeba i follow? :-)
  http://shaki-days.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť